Najczęściej zadawane pytania
Kupiłem/am nieruchomość, jakich formalności musze dopełnić w ZGK?
Należy poinformować o tym Zakład i złożyć wniosek o zawarcie umowy o zaopatrzenie wwodę i odbiór ścieków.
Sprzedałem/am nieruchomość – czy muszę to zgłosić w ZGK?
Tak, należy złożyć wniosek o rozwiązanie umowy o zaopatrzenie w wodę i odprowadzanieścieków.
Zmieniłem/am adres e-mail lub numer telefonu.
W przypadku zmiany danych, aby otrzymywać faktury i powiadomienia sms na nowyadres e-mail lub numer telefonu należy powtórnie złożyć formularz zgody na wystawianie idoręczanie faktur w formie elektronicznej i otrzymywania powiadomień sms.
Zgubiłem/am fakturę, nie wiem, ile mam zapłacić?
W celu otrzymania duplikatu dokumentu prosimy o kontakt z ZGK. Dokument zostaniedla Państwa wystawiony i doręczony w najbliższym możliwym terminie.
Posiadam zadłużenie, czy mogę rozłożyć zaległości na raty?
W tym celu konieczne jest złożenie wniosku. W celu omówienia szczegółów prosimy okontakt z ZGK.
Jak mogę dokonać płatności za wodę i ścieki?
Wpłat należy dokonywać na indywidualny numer konta przez bankowość elektroniczną,stacjonarnie w oddziale banku lub na poczcie. Płatność w siedzibie ZGK nie jest możliwa.