Należy poinformować o tym Zakład i złożyć wniosek o zawarcie umowy o zaopatrzenie wodę i odbiór ścieków.
Tak, należy złożyć wniosek o rozwiązanie umowy o zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków.
W przypadku zmiany danych, aby otrzymywać faktury i powiadomienia sms na nowy adres e-mail lub numer telefonu należy powtórnie złożyć formularz zgody na wystawianie idoręczanie faktur w formie elektronicznej i otrzymywania powiadomień sms.
W celu otrzymania duplikatu dokumentu prosimy o kontakt z ZGK. Dokument zostanie dla Państwa wystawiony i doręczony w najbliższym możliwym terminie.
W tym celu konieczne jest złożenie wniosku. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt z ZGK.
Wpłat należy dokonywać na indywidualny numer konta przez bankowość elektroniczną, stacjonarnie w oddziale banku lub na poczcie. Płatność w siedzibie ZGK nie jest możliwa.
Realizacja naszych działań jest możliwa dzięki naszym Partnerom.